Bilety na mecze FC Barcelona

Bilety na mecze FC Barcelona do kupienia online !

Niestety aktualnie oferta zakupu biletów na mecze FCB została wstrzymana do odwołania przez dostawcę biletów. Przepraszamy

Oferujemy Wam możliwość zakupu biletów przez Internet na mecze FC Barcelony z wyprzedzeniem.

Dzięki temu możecie zaplanować swoją podróż i będziecie mieli pewność, że dostaniecie bilet na mecz! Nie będziecie musieli się martwić, że lecąc do Barcelony – nie dostaniecie biletu w kasach stadionu Camp Nou, ani też specjalnie jechać na stadion i tracić czas w kolejkach do kas biletowych – bilety odbierzecie przy Plaza de Catalunya.

Możliwość zakupu oraz więcej informacji o biletach na najbliższe mecze FCB uzyskacie klikając w poniższy link:

bilety na mecze FC Barcelona

 

Jakie są zalety rezerwacji online?

  • Nie musisz martwić się o skomplikowany proces rezerwacji!
  • Nie ufaj sprzedawcom przed stadionem. Zarezerwuj bilet przez internet, by być pewnym, że pójdziesz na mecz!
  • Masz pewne, zagwarantowane miejsca siedzące podczas meczu!
  • Bardzo dobre i niedrogie miejsca siedzące za bramkami ulokowane pomiędzy strefami Gol 1 a Gol 3 (nie zapewniamy siedzeń w strefie Gol 4, która jest ostatnią i najdalszą z rzędów).
bilety na mecze FC Barcelona

Visca el Barca!

Bilety mogą obejmować transport na Camp Nou (opcjonalnie)

Camp Nou to stadion o dużej pojemności (100 000 fanów oglądających mecze) zlokalizowany w samym centrum dzielnicy. Z tego powodu dostanie się na stadion (lub z powrotem do hotelu) taksówką jest prawie niemożliwe.
Głównym środkiem transportu na stadion jest metro. Istnieją 2 stacje metra w pobliżu stadionu: Collblanc i Badal. Barcelona ma świetną infrastrukturę metra dzięki której można dostać się na stadion z któregokolwiek miejsca w mieście.
Kupując bilet z opcją transportu – otrzymasz bilet na metro (ważny przez 2 dni). Oznacza to, że nie musisz w pośpiechu wracać przed północą w dniu meczu, gdyż bilet będzie ważny również następnego dnia. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o zaznaczenie, czy chcesz otrzymać kartę na metro przy zakupie.
Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak dostać się na stadion i jak odebrać kartę na metro, prosimy o zapoznanie się z otrzymanym przy rezerwacji pokwitowaniem.

Co jeszcze należy wiedzieć?

 
• Cena obejmuje bilety na mecz oraz koszt rezerwacji (siedzenia są zarezerwowane miesiące przed czasem)
• Wszystkie siedzenia dotyczą sektorów Gol 1, 2 lub 3 w centralnym miejscu na Gol Nord Tribune. Nie mamy możliwości podania dokładnych numerów siedzeń przed odbiorem, jednak gwarantujemy świetne miejsca!
• Nie ma możliwości zamiany lub zmiany numerów siedzeń zarezerwowanych na Twoje nazwisko.
• Nie ma możliwości anulowania lub zwrotu kosztów rezerwacji na 5 dni przed meczem.
• Dwa bilety są zawsze zagwarantowane dla siedzeń obok siebie.
• Maksymalnie 6 biletów może być umieszczonych na siedzeniach blisko siebie (na przykład 3 miejsca w jednym rzędzie i kolejne 3 bezpośrednio w rzędzie z tyłu). Nie udzielamy gwarancji, że rezerwacje dla więcej niż 2 osób będą zawsze obok siebie. Rezerwacje dla 2 osób będą zawsze umieszczone obok siebie zaś rezerwacje dla maksymalnie 6 osób będą rozmieszczone blisko siebie.
• Aby dokonać rezerwacji grupowej (więcej niż 6 osób) prosimy o kontakt na e-mail info@barcelonafootballtickets.es. Służy to sprawdzeniu dostępności miejsc obok siebie.
• Niekiedy Hiszpański Związek Piłki Nożnej przesuwa termin meczu o jeden dzień później lub wcześniej. Nie ponosimy odpowiedzialności za koszty zmian w biletach lotniczych lub rezerwacji hotelu. W przypadku przełożenia meczu (z powodu złych warunków pogodowych itp.) bilety zachowują ważność na nową datę. Zawsze zalecamy zakup ubezpieczenia podróżnego w przypadku konieczności zmiany daty lub odwołania lotu i/lub rezerwacji w hotelu.
Bilety na mecze FC Barcelona
3.8 (75.56%) liczba głosów: 9

Comments are closed.