Barcelona City Pass – Sagrada Familia, Parc Guell, transport

Barcelona City Pass sprawi, że Twoja podróż do Barcelony stanie się mniej stresująca, a Ty zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze! Kupując ten produkt otrzymasz wejściówki omijające kolejkę do głównych atrakcji Barcelony, a także kody zniżkowe umożliwiające zakup dodatkowych biletów wstępu do wielu atrakcji i muzeów w Barcelonie.

Karta zniżkowa Barcelona City Pass jest produktem, który staje się coraz bardziej popularny. Wszystko to za sprawą tego, że kupując ten produkt możesz nie tylko w niższej cenie kupić wejścia do atrakcji Barcelony, ale masz też zapewniony transfer z lotniska oraz transport po Barcelonie autobusem wycieczkowym.

Barcelona City Pass

Barcelona City Pass zawiera w sobie:

  • wejście omijające kolejkę do Sagrada Familia
  • wejście omijające kolejkę do Park Guell
  • transfer Aeurobusem w obie strony na lotnisko Barcelona El Prat – najszybszy i najbardziej wygodny sposób na dostanie się do centrum Barcelony (alternatywnie transfer w jedną stronę z lotniska w Gironie do centrum miasta)
  • bilet (jedno lub dwodniowy) na autobus wycieczkowy po mieście Barcelona Hop-On-Hop-Off Bus – najlepszy sposób na zwiedzanie Barcelony, szczególnie z dziećmi
  • 20% zniżki na bilety do Casa Mila, Casa Batllo, wycieczkę po stadionie Camp Nou, kartę transportową (2, 3, 4 lub 5-dniową)
  • 20% zniżki na wszystkie popularne muzea (Muzeum Picasso, Joan Miro, MNAC, Poble Espanyol i wiele więcej)
  • 20% zniżki na wszystkie atrakcje (Akwarium L´Aquarium, Barcelona Zoo, Teleferic Montjuïc, Palau de la Musica i wiele więcej)
  • 20% na wycieczki rowerowe
  • 20% na wycieczki poza Barceloną (Figueres, Montserrat, Costa Brava, Portaventura i Girona!)

Jakie są zalety Barcelona City Pass?

Barcelona City Pass jest jedynym produktem, który łączy w sobie wejściówki omijające kolejkę do Sagrada Familia i Parc Güell – dwóch atrakcji Barcelony, które trzeba zobaczyć.

Drugą istotną zaletą jest oszczędność czasu – kupujesz wszystkie bilety online z wyprzedzeniem, dzięki czemu nie musisz czekać w długich kolejkach najpierw do kasy po bilet, a następnie do wejścia do danej atrakcji. Barcelona jest wyjątkowo popularnym turystycznie miastem i czasami kolejki do kas bywają gigantyczne.

Kolejną zaletą jest to, że nie musisz martwić się jak dojedziesz z lotniska do centrum Barcelony – z Barcelona City Pass masz zapewniony transfer z lotniska w Barcelonie albo Gironie.

Kupując Barcelona City Pass masz także zapewniony transport po Barcelonie autobusem turystycznym Hop-On-Hop-Off Turistic Bus. Więcej o autobusie przeczytasz na naszej stronie: Barcelona Bus Turistic

Ostatnią zaletą jest to, że kupując Barcelona City Pass otrzymujesz 20% zniżki na kolejne wycieczki i atrakcje Barcelony, takie jak Aquarium, Casa Batllo, Camp Nou, the Miró Foundation, the Montjuïc Cable Car i wiele innych! Barcelona City Pass pozwala także na zakup ze zniżką wycieczek rowerowych, wycieczek poza Barcelonę jak również kart do podróżowania transportem publicznym po Barcelonie Hola Travel Card.

Jak działa Barcelona City Pass?

Proces zakupu odbywa się online przez Internet. W pierwszej kolejności podajesz datę przylotu na lotnisko – Barcelona El Prat albo Girona Airport. Następnie wybierasz rodzaj biletu i opcję 1 lub 2 dniowego biletu na autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off Barcelona Turistic Bus. Po płatności wybierasz datę i czas wizyty w Sagrada Familia i Parc Güell. Następnie wszystkie bilety zostają przesłane do Ciebie drogą mailową. Otrzymujesz też kod promocyjny na zakup innych atrakcji i wycieczek po Barcelonie, wybrzeżu Costa Brava i pobliskich miejscowościach.

Uwaga! Jeżeli podczas procesu zakupowego zdecydujesz się także na zakup karty Hola Barcelona Card – wtedy będziesz musiał odebrać ją informacji turystycznej na lotnisku albo w centrum Barcelony na Plaça Catalunya.

Kliknij tutaj i kup kartę Barcelona City Pass

Kliknij tutaj i kup kartę Barcelona City Pass + wejście na wieżę + audioprzewodnik

Ile kosztuje Barcelona City Pass ?

Barcelona City Pass bez wejścia na wieżę:

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dorosły – €69.50

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dziecko (4-10) – €35.00

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dorosły – €79.50

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dziecko (4-10) – €39.00

Barcelona City Pass + wieża + audioprzewodnik:

BCN City Pass + wieża + audioprzewodnik + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dorosły – €89.00

BCN City Pass + wieża + audioprzewodnik + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dziecko (4-10) – €35.00

BCN City Pass + wieża + audioprzewodnik + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dorosły – €98.00

BCN City Pass + wieża + audioprzewodnik + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dziecko (4-10) – €39.00

Comments are closed.