Barcelona – transport z polskim kierowcą

On 25 February 2018

Barcelona - transport z polskim kierowcą

Barcelona – transport z polskim kierowcą – polecamy polską firmę, oferującą w Barcelonie transport busami, maksymalnie do 12 osób. Firma oferuje przejazdy ze wszystkich lotnisk w Barcelonie: El Prat, Girona, Reus przez polskich kierowców. Firma świadczy usługi transportowe z i na lotnisko bezpośrednio pod wskazany adres. Posiada konkurencyjne ceny w stosunku do taxi.

Podróżuj z polskim kierowcą po Barcelonie

W przypadku, gdy szukacie transportu wygodniejszego niż komunikacja miejska, a nie chcecie przepłacać za taxi z lotniska polecamy Wam firmę Transport-Barcelona, dzięki której, dostaniecie się z lotniska El Prat czy Girona pod wskazany adres bez zbędnych kosztów dodatkowych, dodatkowych opłat za bagaż czy przesiadki. Firma realizuje transport bez względu na dzień i godzinę. Podczas podróży polskojęzyczni kierowcy, będący rezydentami Katalonii, służą wieloma praktycznymi i cennymi wskazówkami. Bezpiecznie dowiozą Państwa do celu.

Istnieje możliwość rezerwacji indywidualnego transportu do każdego punktu na wybrzeżu Costa Brava i Dorada oraz wygodnych, nieprzeciętnych wycieczek na czterech kółkach. Zapraszamy!

Więcej informacji tutaj: Polski Transport w Barcelonie

Barcelona – transport z polskim kierowcą
5 (100%) liczba głosów: 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *