Pasta Bar

Przechadzając się po jednej z wąskich uliczek odchodzących od La Rambla zauważyliśmy mały, wąski bar, który był wypełniony po brzegi ludźmi, a wydostające się z niego zapachy nie pozwalały przejść obojętnie. Na potykaczu przed barem kusił napis “świeża pasta”. Nie mogliśmy się oprzeć i zawróciliśmy, mimo że szliśmy do innego miejsca. Co tu dużo pisać:  dobrze zrobiliśmy!

 

Makarony przygotowywane są na naszych oczach! Wybiera się rodzaj makaronu, sosy i dodatki. Na stołach stoją słoiczki z parmezanem, którym możecie posypywać swoją pastę do woli.

Zestaw Menu del dia naprawdę syci, a sałatka z rucoli jest pyyyyszna.

Obsługa baru jest wielojęzyczna i szybka! Na swoje zamówienia czeka się tylko chwileczkę.

 

sałatka fresh pasta bar

Ceny:

około 8€ za makaron z dodatkami lub

8.90€ za Menu del dia czyli zestaw dnia (starter, pasta i napój)

 

Gdzie:

Calle de los Escudellers, Barcelona

 

pasta espinachi

 

12 komentarze do “Pasta Bar”

 • Kolejny miejsce po Kiosko burgerze, które mega nam się podobało. Mały ciasny bar w wąskiej uliczce niedaleko Rambli. Jedzenie naprawdę smaczne szczególnie makarony z sosami na bazie śmietany i z parmezanem. Na przystawkę fajnie sobie wziąć sałatkę za 3,50, którą Pani przyrządza na naszych oczach i nie żałuje raczej składników:) Bardzo polecam pyszne jedzonko!

 • Jak dla mnie ta knajpa to totalne nieporozumienie, być może trafiliśmy na zły humor pani obsługującej ale wyglądała jakby chciała nas zabić za to, że jesteśmy głodni.
  Makaron rozgotowany i posklejany, do tego pomyliła sosy a nie bardzo mówiła po angielską więc “zmęczyliśmy” swoje dania ze smutnymi minami.
  NO ME GUSTA!

 • Byłyśmy, spróbowałyśmy i jedyne czego żałujemy to to, ze trafiłyśmy tu w jeden z ostatnich dni więc nie było nam dane wypróbować wszystkich możliwych kombinacji makaronowych. Za barem dwóch przemiłych Hiszpanów, którzy widząc nasze zagubienie odrazu wyjaśnili co i jak zamawiać, poszło szybko sprawnie czekaliśmy nie dłużej niż 5 minut, a makarony przepyszne. Polecamy wszystkim !!

 • Byliśmy w tym lokalu dwukrotnie szczerze polecamy.

 • Cudowny lokal 🙂 Przepyszne jedzenie

 • Byłem w dniu wczorajszym. Pychotka w 100%!!!! Dziękuję za polecenie lokalizacji 🙂

 • Właśnie skończyłem jeść 🙂 polecam to miejsce. Jedzenie pyszne.

 • Jedliśmy pastę w tym lokalu. Zachęciły nas opinie zamieszczone na tej stronie. Za dwie porcje pasty i dwa piwa zapłaciliśmy ok. 20 euro. Szczerze polecamy to miejsce za dobre jedzenie i fajny klimat kolejnym osobom odwiedzającym Barcelonę.

 • Jest!!! Ale zwie się fresh pasta. Smacznie, niedrogo 🙂 klimat :):):)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.