Dziękujemy Wam!

On 20 April 2016

Pamiętam, że gdy zaczynaliśmy Barcalenę latem 2012 roku. Na początku miały być to informację dla rodziny, znajomych, znajomych znajomych… ale nieoczekiwanie Barcalena zaczęła rosnąć. Cieszyliśmy się z każdej nowej osoby, która weszła na nasz blog. Z każdej osoby, która skomentowała post, a czasem nawet podziękowała na poradę. Później mieliśmy nawet taką zasadę, że każdy tysiąc nowych unikalnych użytkowników świętowaliśmy w nowej knajpie (przecież musieliśmy testować nowe miejsca, aby polecać Wam coraz to nowsze jadłodajnie).

Dziś nadszedł czas, kiedy to Barcalenę dziennie odwiedza ponad tysiąc osób! Nie wiem kiedy to się stało! Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna! Dziękujemy za zaufanie, każdy komentarz i każdy powrót!

Mamy nadzieję, że dzięki nam w Barcelonie czujecie się jak u siebie – bo taki był nasz zamysł od samego początku.

Muchisimas gracias!

Dziękujemy Wam!
4.7 (93.33%) liczba głosów: 6

2 komentarze do “Dziękujemy Wam!”

  • Witam serdecznie.
    Za tydzien wybieram sie do Barcelony 2 osoby dorosle i 2 dzieci.Moje zapytanie to jak poruszac sie po Barcelonie ,jakim srodkiem komunikacji najlepiej i jakie kupic bilety.?Chce zobaczyc Sagrada Famillia,Park Gaudiego,Casa Batllo i La pedera.Czy te budowle sa daleko od siebie?I ostatnie pytanie -chce dotrzec z Calella do Barcelony pociagiem,to na jakiej satcji powinnam wysiasc/
    pozdrawaim i prosze o pomoc.

    • Barcelona jest malutka 🙂 przy zwykłej kondycji spokojnie można ją zejść piechotą 🙂
      Stacja Passeig De Gracia jest najbliżej centrum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *