Galeria 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/barcelona.poradnik?kind=album was not found on this server. That’s all we know.

11 komentarze do “Galeria”

 • Bar na skrzyżowaniu 2 średnio obleganych uliczek, nie polecam ze względu na 2 kubły śmieciowe ustawione w odległości pół metra od stolika, można siąść w środku ale nie po to jedzie się do BCN-y. Menu tylko w języku hiszpańskim lub katalońskim 🙂

  • Nie wiem o którym barze Pan pisze, ale mam wrażenie, że o Can Eusebio. Przy tamtej ulicy są 3 lokale tej samej marki więc myślę, że da się znaleźć miejsce nie przy śmietniku. A to, ze śmietniki są na ulicach to już taki “urok” Barcelony. Co do menu – staraliśmy się podać Wam tubylcze lokale, gdzie niekoniecznie będą tłumy turystow oraz “turystyczne” jedzenie po “turystycznych” cenach. A przyjemność wybierania jedzenia po omacku nie zastąpiona 🙂 i można tym sposobem spróbować czegoś, czego nigdy byśmy nie zamówili wiedząc wcześniej co to jest 🙂 podrawiam serdecznie i mam nadzieję, że trafił Pan na coś smacznego.

  • Hm z tego co widzę na zdjęciach to Menu jest również w j.ang. MAciej faktycznie był w innym lokalu 🙂

 • Co to sa gambas?i ogolnie lewa strona menu.

 • Bardzo dziękuje za świetny przewodnik-wszystko zapisane w głowie i już jutro startujemy,niestety w tak krótkim czasie jak 3 dni bez lotów,przejazdu nie uda nam się zobaczyć wszystkiego ale myśle ze na pewno będę tu wracac:)
  Proszę mi powiedzieć ile dni zajęło takie zwiedzanie Barcelony jak jest przedstawione?
  Pozdrawiam!

 • Jeśli ktoś chce zjeść smacznie , dużo i w rozsądnej cenie to Bo de B jest nr 1. Nie tylko gorące kanapki na wynos, ale dania w lokalu na talerzach pięknie podane i pyszne. Trochę mało miejsca, ale warto poczekać. Maleńki lokal, ale obsługa bardzo szybka i miła. Byliśmy ze znajomymi w zeszłym roku w czerwcu kilka razy. “Sprzedałam” namiar córce, która z ekipą głodnych studentów balowała w Barcelonie tydzień i też byli tam kilka razy.

 • fajnie tylko gdzie adres?

 • Byliśmy z żoną 12 lutego. Odstaliśmy swoje w kolejce ale za to mogliśmy dobrze się zastanowić co chcemy zjeść i wypić. Warto było!! Bardzo dobre burgery+patatas bravas+piwo moritz. Sosy faktycznie przepyszne! Barcelona i burgery – kto by pomyślał…??!!

 • Byliśmy w Kiosko tydzień temu. Pycha jedzenie. Próbowalimy obu rodzajów wołowiny i oczywiście sosów. Szczerze polecamy to miejsce. Za 2 burgery i dwa piwa zapłaciliśmy ok.20 euro. W uliczce prowadzącej na Płaca Reial spotkaliśmy drugi lokal tej firmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.