Galeria 

2013-02-21

Codorníu - fabryka Cava

fot.BarcaLena
Mercat de La Boqueria

fot.BarcaLena
Bó de B

fot.BarcaLena
Pinchos

Restauracja Bilbao-Berria
fot.BarcaLena
Kiosko Burger

fot.BarcaLena
Can Paixano (La Xampanyeria)

fot. BarcaLena
Finał Ligi Mistrzów 2010/2011

fot.BarcaLena
Tapas

fot.BarcaLena
Calçotada

fot. Mateusz Piątkowski
Montserrat

fot. BarcaLena
Magiczne fontanny

fot.BarcaLena
Cabalgata de Reyes Magos

fot. BarcaLena
Cosmo Caixa

fot.BarcaLena
Air Show Barcelona

fot. BarcaLena
Festa Major de Gràcia

fot.BarcaLena
Śladami Salvadora Dalí

fot. BarcaLena
Tibidabo

fot.BarcaLena
Castelldefels & Sitges

fot. BarcaLena


11 komentarze do “Galeria”

 • Bar na skrzyżowaniu 2 średnio obleganych uliczek, nie polecam ze względu na 2 kubły śmieciowe ustawione w odległości pół metra od stolika, można siąść w środku ale nie po to jedzie się do BCN-y. Menu tylko w języku hiszpańskim lub katalońskim 🙂

  • Nie wiem o którym barze Pan pisze, ale mam wrażenie, że o Can Eusebio. Przy tamtej ulicy są 3 lokale tej samej marki więc myślę, że da się znaleźć miejsce nie przy śmietniku. A to, ze śmietniki są na ulicach to już taki “urok” Barcelony. Co do menu – staraliśmy się podać Wam tubylcze lokale, gdzie niekoniecznie będą tłumy turystow oraz “turystyczne” jedzenie po “turystycznych” cenach. A przyjemność wybierania jedzenia po omacku nie zastąpiona 🙂 i można tym sposobem spróbować czegoś, czego nigdy byśmy nie zamówili wiedząc wcześniej co to jest 🙂 podrawiam serdecznie i mam nadzieję, że trafił Pan na coś smacznego.

  • Hm z tego co widzę na zdjęciach to Menu jest również w j.ang. MAciej faktycznie był w innym lokalu 🙂

 • Co to sa gambas?i ogolnie lewa strona menu.

 • Bardzo dziękuje za świetny przewodnik-wszystko zapisane w głowie i już jutro startujemy,niestety w tak krótkim czasie jak 3 dni bez lotów,przejazdu nie uda nam się zobaczyć wszystkiego ale myśle ze na pewno będę tu wracac:)
  Proszę mi powiedzieć ile dni zajęło takie zwiedzanie Barcelony jak jest przedstawione?
  Pozdrawiam!

 • Jeśli ktoś chce zjeść smacznie , dużo i w rozsądnej cenie to Bo de B jest nr 1. Nie tylko gorące kanapki na wynos, ale dania w lokalu na talerzach pięknie podane i pyszne. Trochę mało miejsca, ale warto poczekać. Maleńki lokal, ale obsługa bardzo szybka i miła. Byliśmy ze znajomymi w zeszłym roku w czerwcu kilka razy. “Sprzedałam” namiar córce, która z ekipą głodnych studentów balowała w Barcelonie tydzień i też byli tam kilka razy.

 • fajnie tylko gdzie adres?

 • Byliśmy z żoną 12 lutego. Odstaliśmy swoje w kolejce ale za to mogliśmy dobrze się zastanowić co chcemy zjeść i wypić. Warto było!! Bardzo dobre burgery+patatas bravas+piwo moritz. Sosy faktycznie przepyszne! Barcelona i burgery – kto by pomyślał…??!!

 • Byliśmy w Kiosko tydzień temu. Pycha jedzenie. Próbowalimy obu rodzajów wołowiny i oczywiście sosów. Szczerze polecamy to miejsce. Za 2 burgery i dwa piwa zapłaciliśmy ok.20 euro. W uliczce prowadzącej na Płaca Reial spotkaliśmy drugi lokal tej firmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.