Barcelona City Pass sprawi, że Twoja podróż do Barcelony stanie się mniej stresująca, a Ty zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze! Kupując ten produkt otrzymasz wejściówki omijające kolejkę do głównych atrakcji Barcelony, a także kody zniżkowe umożliwiające zakup dodatkowych biletów wstępu do wielu atrakcji i muzeów w Barcelonie.

Karta zniżkowa Barcelona City Pass jest produktem, który staje się coraz bardziej popularny. Wszystko to za sprawą tego, że kupując ten produkt możesz nie tylko w niższej cenie kupić wejścia do atrakcji Barcelony, ale masz też zapewniony transfer z lotniska oraz transport po Barcelonie autobusem wycieczkowym.

Barcelona City Pass

Barcelona City Pass zawiera w sobie:

 • wejście omijające kolejkę do Sagrada Familia
 • wejście omijające kolejkę do Park Guell  (Audio-przewodnik wliczony w cenę)
 • transfer Aeurobusem w obie strony na lotnisko Barcelona El Prat – najszybszy i najbardziej wygodny sposób na dostanie się do centrum Barcelony (alternatywnie transfer w jedną stronę z lotniska w Gironie do centrum miasta) *
 • bilet (jedno lub dwodniowy) na autobus wycieczkowy po mieście Barcelona Hop-On-Hop-Off Bus – najlepszy sposób na zwiedzanie Barcelony, szczególnie z dziećmi (ponad 40 przystanków, Audio-przewodnik w cenie)
 • 20% zniżki na bilety do Casa Mila, Casa Batllo, wycieczkę po stadionie Camp Nou, kartę transportową (2, 3, 4 lub 5-dniową)
 • 20% zniżki na wszystkie popularne muzea (Muzeum Picasso, Joan Miro, MNAC, Poble Espanyol i wiele więcej)
 • 20% zniżki na wszystkie atrakcje (Akwarium L´Aquarium, Barcelona Zoo, Teleferic Montjuïc, Palau de la Musica i wiele więcej)
 • 20% na wycieczki rowerowe
 • 20% na wycieczki poza Barceloną (Figueres, Montserrat, Costa Brava, Portaventura i Girona!)

* Jeśli nie potrzebujesz transferu z lotniska, możesz zmienić tę opcję po dokonaniu rezerwacji / zakupu. W tym celu, wybierz „bez transferu”, a zamiast tego otrzymasz bilety na kolejkę linową Barcelona (Teleferic Montjuic).

Jakie są zalety Barcelona City Pass?

Barcelona City Pass jest jedynym produktem, który łączy w sobie wejściówki omijające kolejkę do Sagrada Familia i Parc Güell – dwóch atrakcji Barcelony, które trzeba zobaczyć.

Drugą istotną zaletą jest oszczędność czasu – kupujesz wszystkie bilety online z wyprzedzeniem, dzięki czemu nie musisz czekać w długich kolejkach najpierw do kasy po bilet, a następnie do wejścia do danej atrakcji. Barcelona jest wyjątkowo popularnym turystycznie miastem i czasami kolejki do kas bywają gigantyczne.

Kolejną zaletą jest to, że nie musisz martwić się jak dojedziesz z lotniska do centrum Barcelony – z Barcelona City Pass masz zapewniony transfer z lotniska w Barcelonie albo Gironie.

Kupując Barcelona City Pass masz także zapewniony transport po Barcelonie autobusem turystycznym Hop-On-Hop-Off Turistic Bus. Więcej o autobusie przeczytasz na naszej stronie: Barcelona Bus Turistic

Ostatnią zaletą jest to, że kupując Barcelona City Pass otrzymujesz 20% zniżki na kolejne wycieczki i atrakcje Barcelony, takie jak Aquarium, Casa Batllo, Camp Nou, the Miró Foundation, the Montjuïc Cable Car i wiele innych! Barcelona City Pass pozwala także na zakup ze zniżką wycieczek rowerowych, wycieczek poza Barcelonę jak również kart do podróżowania transportem publicznym po Barcelonie Hola Travel Card.

Jak działa Barcelona City Pass?

Proces zakupu odbywa się online przez Internet. W pierwszej kolejności podajesz datę przylotu na lotnisko – Barcelona El Prat albo Girona Airport.

Wybierz, jak chcesz odwiedzić Sagradę Familię:
 • Sagrada Familia Bilet podstawowy
 • Sagrada Familia Bilet + Audio-przewodnik (Dostępny w 16-tu językach)
 • Sagrada Familia Bilet + Audio-przewodnik + Wieża
 • Sagrada Familia + Przewodnik

Następnie wybierasz liczbę osób oraz opcję 1 lub 2 dniowego biletu na autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off Barcelona Turistic Bus.

Po płatności, dostaniesz oddzielny email z linkiem; po wejściu w link wybierasz dokładną datę i godzinę wizyty w Sagrada Familia i Parc Güell.

Następnie wszystkie bilety zostają przesłane do Ciebie drogą mailową. Zapisz je na swoim telefonie do okazania później.

Otrzymujesz też kod promocyjny na zakup innych atrakcji i wycieczek po Barcelonie, wybrzeżu Costa Brava i pobliskich miejscowościach.

Uwaga! Jeżeli podczas procesu zakupowego zdecydujesz się także na zakup karty Hola Barcelona Card – wtedy będziesz musiał odebrać ją informacji turystycznej na lotnisku albo w centrum Barcelony na Plaça Catalunya.

Kliknij tutaj i kup kartę Barcelona City Pass

Jakie są dostępne opcje zwiedzania

Opcja  #1 – Sagrada Família Podstawowy bilet

Podstawowe wejście bez kolejki, które zapewnia w tym przypadku Barcelona City Pass, to elektroniczna wersja, która zapewni Ci sprawne wejście do bazyliki.
 

Opcja #2 – Sagrada Família z Audio-przewodnikiem

Ciesz się korzyściami płynącymi z wejscia bez kolejki, Twoja wizyta będzie jeszcze lepsza dzięki przewodnikowi audio. Dostępny w 16 językach, zapewnia szczegółowe informacje na temat budynku i jego konstrukcji.
 

Opcja #3 – Sagrada Família z wieżami

Po zakończeniu budowy 18-stu wież, bazylika wzniesie się 172,5 metrów nad ziemią. Nasz trzeci pakiet daje Ci dostęp do jednej z wież i zabiera Cię 65 metrów wzwyż, abyś mógł podziwiać zapierający dech w piersiach widok na centrum Barcelony. Oczywiście, wizyta obejmuje samą bazylikę wraz z informacyjnym przewodnikiem audio.
 

Opcja #4 – Sagrada Família z Przewodnikiem 

Skorzystaj ze swojej wizyty w Sagrada Família i dołącz do wycieczki z przewodnikiem po bazylice. Poproś eksperta, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże odkryć ten niezwykły budynek. Wycieczki są dostępne w języku angielskim, francuskim i niemieckim i obejmują priorytetowe wejście.

Ile kosztuje Barcelona City Pass ?

Barcelona City Pass Podstawowy (bez wejścia na wieżę):

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dorosły – €76.50

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dziecko (4-10) – €37.50

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dorosły – €86.00

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dziecko (4-10) – €42.00

Dzieci do lat 3 bezpłatnie

Barcelona City Pass + audioprzewodnik:

Ceny za osoby dorosłe wzrastają o około €10 w stosunku do wersji podstawowej 

Barcelona City Pass + wieża + audioprzewodnik:

Ceny za osoby dorosłe wzrastają o około €20 w stosunku do wersji podstawowej 

Barcelona City Pass – wycieczka z przewodnikiem

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dorosły – €91.00

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 1 dzień – Dziecko (4-10) – €37.50

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dorosły – €100.00

BCN City Pass + Autobus turystyczny Hop-On-Hop-Off – 2 dni – Dziecko (4-10) – €42.00

Dzieci do lat 3 bezpłatnie