Port Olimpic

Niedaleko dwóch wież, znajdujących się w Porcie Olimpic, ożywa co noc zagłębie klubowe.

Shoko, Opium, Catwalk i Sotavento wabią do siebie turystów. Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej imprezy w Barcelonie – warto odwiedzić jeden z tych klubów, jednak należy pamiętać, że są to kluby oblegane przez turystów i bardziej komercyjne.

Muzyka jaką tutaj grają to najczęśniej muzyka komercyjna, choć zależy od dnia bo zdarza się, że grają rnb czy hip-hop.

Zanim kupicie branzoletki, wejściówki czy przepłacicie za bilety w klubie sprawdźcie naszą ofertę: Życie nocne w Barcelonie-bilet do klubów

Z naszym biletem macie opcje zakupu wejściówki do wstęp do 23 najlepszych i najbardziej popularnych dyskotek w Barcelonie bez konieczności płacenia dodatkowo za wstęp! Kluby dostępne w ramach naszego biletu to m.in.: Shoko, Opium, Pacha Barcelona, Catwalk, Boulevard, Otto Zutz, Sutton czy Aire Barcelona! Do wyboru macie pakiet na 2 dni lub 7 dni. Udanej zabawy!

Czasami też do klubów tworzone są specjalne listy. O takich listach informujemy czasami na naszej stronie głównej albo na facebooku. Wtedy musicie zapamiętać nazwę listy jaka obowiązuje w danym dniu do danego klubu i możecie już ruszać. Pamiętajcie, że na wejściu należy powiedzieć nazwę tej listy i liczbę osób, które na nią wchodzą. Także sprawdzajcie aktualności!  Pamiętajcie jednak, że listy obowiązują do 1:30-2:00, później za wejście do klubu będziecie musieli zapłacić. Czasami można wyrwać bilet na imprezę w pianie czy imprezę w basenie.

Jeżeli szukacie mniej komercyjnych klubów, czy dyskotek polecamy wizytę w Razzmatazz albo La Fira. Niestety do tych klubów raczej nie ma darmowych wejść czy list.

 

2 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.