Bilety, karty i wycieczki po Barcelonie do kupienia online

W związku z wieloma pytaniami w komentarzach i mailach, dotyczącymi wycieczek, biletów wstępu oraz transportu do takich miejsc jak Figueras, Montserrat i innych, postanowiliśmy, że ułatwimy trochę sprawę planowania wyjazdu i uruchomimy Bilety i wycieczki online – Barcelona.

Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje z oferty turystycznej Barcelony, opisaliśmy je oraz zamieściliśmy linki do ich bezpośredniego zakupu. Teraz stanie się to dla Was dużo prostsze.

Kupowanie tych biletów online jest bardzo proste. Po wykonaniu transakcji, musimy wydrukować voucher, a potem pozostaje już tylko wymienić go na bilet 🙂

Zobaczcie i sprawdźcie nasze bilety i wycieczki online – Barcelona

Barcelona City Pass – karnet Barceloński

Barcelona City Pass – jeżeli zależy Wam na zobaczeniu najważniejszych atrakcji Barcelony ten karnet jest dla Was!

Barcelona City Pass

Co zawarte jest w karnecie: bilety „omiń kolejkę” do Sagrada Familia, Parc Güell oraz bilet na autobus wycieczkowy Hop-on Hop-off, który zawiezie Was do wszystkich zabytków i oprowadzi po całym mieście. Do tego cyfrowy przewodnik + 10% zniżki na pozostałe atrakcje Barcelony.

Barcelona Card

Barcelona Card coś dla tych, którzy planują zwiedzać muzea w Barcelonie. Karta zapewnia również bezpłatny transport. Bilet zwraca się już po odwiedzeniu 3 miejsc (MNAC, Tapies, MACBA)

Barcelona Card
Barcelona Card

Karta Barcelona Card jest Twoim kluczem do stolicy Katalonii. Oferuje ona bezpłatną komunikację miejską, wejścia bez kolejki do muzeów i dziesiątki zniżek na atrakcje w całym mieście. Jedyne, co Ci pozostało, to zdecydować, w jakiej kolejności chciałbyś to wszystko zobaczyć!

Park Güell

Parc Güell – wstęp do strefy monumentalnej Parku Güell. Ten kolorowy park, wznoszący się wysoko na wzgórzach, został nazwany na cześć hrabiego Eusebiego Güella – i pierwotnie miał służyć jako zamknięta społeczność dla zamożnych mieszkańców miasta. Został otwarty dla wszystkich, gdy Gaudí zmarł w 1926 roku. W tym momencie sam architekt nazywał go domem przez ostatnie 20 lat

 Park Güell - Bilety i wycieczki online - Barcelona
Park Güell

Park Güell z przewodnikiem

Parc Güell z przewodnikiem – odwiedź modernistyczny plac Gaudiego na wzgórzu Carmel podczas spaceru z przewodnikiem.

ZOO w Barcelonie

ZOO w Barcelonie – Zobaczcie 2000 egzotycznych zwierząt, w samym sercu Barcelony! Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi

Barcelona Zoo - Bilety i wycieczki online - Barcelona
Zoo w Barcelonie

La Pedrera

La Pedrera: bez kolejki + przewodnik audio – często zwana jako Casa Milà. Piękna budowla Gaudiego, obok Casa Batlo jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych zapewnia niesamowity widok na Barcelonę. W cenie bezpłatny audio przewodnik.

Casa Milà. La Pedrera - Bilety i wycieczki online - Barcelona
Casa Milà. La Pedrera

Camp Nou – stadion FC Barcelony

Camp Nou Expierience Tego nie trzeba reklamować. Każdy fan piłki nożnej chce zobaczyć to miejsce.

Camp Nou - Bilety i wycieczki online - Barcelona
Camp Nou Experience

Oceanarium / Akwarium

Akwarium w Barcelonie – dla wszystkich pasjonatów podmorskiej fauny i flory będzie to nie lada gratka! Wchodzi się na ruchomy chodnik i można już rozpoczynać podziwianie rekinów, płaszczek i innych.

Akwarium w Barcelonie - Bilety i wycieczki online - Barcelona
Akwarium w Barcelonie

Hola Barcelona – karta na komunikację miejską

Karta Hola Barcelona – nieograniczone przejazdy komunikacją publiczną przez wybrany okres (48-120 godzin) plus podróż między lotniskiem El Prat w Barcelonie a Barceloną. Karta turystyczna Hola BCN Card dostępna w opcjach 48h, 72h, 96h, 120h uprwniająca do bezpłatnego podróżowania bez ograniczeń w obrębie Barcelony korzystając z takich środków publicznego transportu jak: metro, autobus (TMB), trawaj (TRAM), kolej miejska (FGC) oraz pierwsza strefa kolei regionalnej (Rodalies de Catalunya).

Billete sencillo
Karta na komunikację miejską w Barcelonie

Aerobus – transfer z lotniska

Aerobus – najlepszy środek transportu z i na lotnisko w Barcelonie

Aerobus - Bilety i wycieczki online - Barcelona
Aerobus – flickr.com

Articket

Articket – kolejna propozycja dla zainteresowanych sztuką Barcelony. Bilet uprawnia do wejścia do 6 muzeów w Barcelonie:

  • Museu Nacional d’Art de Catalunya
  • Fundació Joan Miró
  • Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie
  • Fundació Antoni Tàpies
  • Muzeum Picasso
  • Barcelona Museum Pass
Articket
Articket – flickr.com

Pokaz Flamenco

Zobacz prawdziwy pokaz flamenco w Barcelonie w Tablao Flamenco Cordobes, założonym w 1970 roku pod kierownictwem rodziny artystów.

Show Flamenco dostępny jest w dwóch opcjach:

  • Pokaz flamenco + Drink – 80 minutowy show Flamenco z wliczonym jednym napojem (wino, piwo, cava, sangria lub napój bezalkoholowy)
  • Pokaz flamenco + kolacja – 80 minutowy show Flamenco w wersji z kolacją inspirowaną tradycyjną gastronomią regionów Hiszpanii wraz z napojami (wino, piwo, cava, sangria lub napój bezalkoholowy )
Flamenco Barcelona
Flamenco Barcelona

Muzeum Figur Woskowych

Muzeum Figur Woskowych – wstęp z ominięciem kolejki – zobacz ponad 200 woskowych postaci zamieszkujących to urokliwe muzeum przy Las Ramblas. Zrób sobie zdjęcie z gwiazdami takimi jak Billie Eilish, postaci z La Casa de Papel, Don Kichot i Picasso.

Muzeum Figur Woskowych Barcelona
Muzeum Figur Woskowych w Barcelonie

Muzeum Picassa

Muzeum Picasso – zwiedzanie muzeum Picassa bez kolejki

Poble Espanyol

Poble Espanyol – Zobacz repliki hiszpańskich wsi w pełnych wymiarach. Przyjdź i poczuj hiszpańską duszę, od architektury i sztuki współczesnej po żywe rzemiosło i tradycje! W cenie także wejście do muzeum Fran Daurel

Poble Espanyol
Poble Espanyol Barcelona (CC BY 2.0 via wikipedia.pl)

Sant Pau Art Nouveau

Sant Pau Art Nouveau – omiń kolejkę. Na początku XX wieku wizjonerski architekt Domènech i Montaner zbudował coś radykalnego. Na miejscu średniowiecznego szpitala zaprojektował nowoczesny szpital, który zapewniłby pacjentom architektoniczne i naturalne piękno, które pomogłyby uleczyć ich dusze. Było to wówczas niespotykane pojęcie i wciąż wydaje się rewolucyjne. Odkryj ten wspaniały kompleks Art Nouveau!

Sant Pau Barcelona
Sant Pau Barcelona, Bernard Gagnon / Wikimedia (CC BY-SA 3.0)

Fundació Joan Miró

Fundacja Joan Miró – omiń kolejkę – odkryj świat katalońskiego artysty Joana Miró. Poznaj dużą kolekcję nowoczesnych i współczesnych obrazów i rzeźb.

Fundació Joan Miró
Fundació Joan Miró, Oleksandr Samoylyk / Wikimedia (CC BY-SA 3.0)

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.