Bilety, karty i wycieczki do kupienia online.

W związku z wieloma pytaniami w komentarzach i mailach, dotyczącymi wycieczek, biletów wstępu oraz transportu do takich miejsc jak Figueras, Montserrat i innych, postanowiliśmy, że ułatwimy trochę sprawę planowania wyjazdu.

Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje z oferty turystycznej Barcelony, opisaliśmy je oraz zamieściliśmy linki do ich bezpośredniego zakupu. Teraz stanie się to dla Was dużo prostsze.

Kupowanie tych biletów online jest bardzo proste. Po wykonaniu transakcji, musimy wydrukować voucher., a potem pozostaje już tylko wymienić go na bilet 🙂

Zobaczcie.

Barcelona City Pass (z wejściem do Sagrada Familia)

Karta zniżkowa Barcelona City Pass jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą się cieszyć wszystkimi atrakcjami, jakie Barcelona ma do zaoferowania, między innymi:

  • Darmowe wejście do Sagrada Familia
  • Darmowy przejazd z lotniska Terminal 1 lub 2 i z powrotem
  • Darmowy bilet do Park Guell
  • Darmowy bilet na autobus wycieczkowy po mieście Hop On Hop Off Bus
  • 20% zniżki na bilety do Casa Mila, Casa Batllo, wycieczkę po stadionie Camp Nou, kartę transportową (2, 3, 4 lub 5-dniową), 20% zniżki na wszystkie popularne muzea (Muzeum Picasso, Joan Miro, MNAC, Poble Espanyol i wiele więcej), 20% zniżki na wszystkie atrakcje (Akwarium L´Aquarium, Barcelona Zoo, Teleferic Montjuïc, Palau de la Musica i wiele więcej), 20% na wycieczki rowerowe, 20% na wycieczki poza Barceloną (Figueres, Montserrat, Costa Brava, Portaventura i Girona!)

Sagrada Familia z audio przewodnikiem MUST SEE Barcelony. Na pewno warto kupić bilet przez internet, aby ominąć OGROMNĄ kolejkę.
Opcja bez przewodnika dostępna jest tutaj: Sagrada Familia bez przewodnika

Sagrada Familia z wejściem na wieże i audio przewodnikiem! Jeżeli chcecie w pełni skorzystać z wizyty w Sagrada Familia – zdecydowanie polecamy zakup biletu z opcją wejścia na wieżę. Jest to także doskonałą okazja na podziwianie przepięknej panoramy Barcelony z jej centralnego miejsca!

Barcelona Card coś dla tych, którzy planują zwiedzać muzea. Karta zapewnia również bezpłatny transport. Bilet zwraca się już po odwiedzeniu 3 miejsc (MNAC, Tapies, MACBA)

tarjeta-barcelona-card

Hola BCN Card – karta turystyczna Hola BCN Card dostępna w opcjach 48h, 72h, 96h, 120h uprwniająca do bezpłatnego podróżowania bez ograniczeń w obrębie Barcelony korzystając z takich środków publicznego transportu jak: metro, autobus (TMB), trawaj (TRAM), kolej miejska (FGC) oraz pierwsza strefa kolei regionalnej (Rodalies de Catalunya).

Bus Turistic rozwiązanie dlarodzin z dziećmi, osób starszych, będących w Barcelonie tylko na 1, 2 dni lub po prostu leniuszków i ceniących wygodę. Dzięki Bus Turistic można zobaczyć naprawdę dużo miejsce w krótkim czasie.  Moja rodzina była zachwycona, że widziała wszystkie istotne zabytki Barcelony w dość krótkim czasie jaki mieli. Moja mama z radością słuchała audioguide’a po rosyjsku (po polsku niestety nie są dostępne).

Transport Girona – Barcelona – czyli łatwy dojazd z Girony do Barcelony. Bardzo dużo osób pytało o tę formę transportu, gdyż nie zawsze można skorzystać z pociągu.

Articket kolejna propozycja dla zainteresowanych sztuką Barcelony.

Casa Batló jedna z kamienic Gaudiego i jednocześnie jedna z głównych atrakcji turystycznych Barcelony.

La Pedrera kolejna budowla Gaudiego, obok Casa Batlo jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych.

Casa Milà. La Pedrera

Park Guell Tour – oprowadzanie po parku Guell z przewodnikiem

Park Guell bez przewodnika – samo wejście do Parc Guell omijające kolejkę (bez przewodnika)

Trans Montserrat i to jest kolejne odkrycie mojej rodziny. Wycieczka zajęła nam cały dzień, ale warto było. Podobało się wszystkim od 5 lat po 50+. Ze mną mieli łatwo, bo kupiłam bilet i prowadziłam ich w wyznaczone miejsca. Dla osób, które nie czują się pewnie w posługiwaniu angielskim czy hiszpańskim, lepiej kupić bilet online. Ale wybrać się na pewno warto!

603840_800369110037313_2395566283311853448_n

Camp Nou Expierience Tego nie trzeba reklamować. Każdy fan piłki nożnej chce zobaczyć to miejsce.

FC Barcelona

Życie nocne w Barcelonie-bilet do klubów Nie przepłacajcie za wejścia do klubów w Barcelonie! Z naszym biletem macie opcje zakupu wejściówki do wstęp do 23 najlepszych i najbardziej prestiżowych dyskotek w Barcelonie bez konieczności płacenia dodatkowo za wstęp! Kluby dostępne w ramach naszego biletu to m.in.: Shoko, Opium, Pacha Barcelona, Catwalk, Boulevard, Otto Zutz, Sutton czy Aire Barcelona! Do wyboru macie pakiet na 2 dni lub 7 dni. Udanej zabawy!

Muzeum figur woskowych w Barcelonie Do wyboru macie 2 rodzaje wizyt w muzeum – standardową oraz z przewodnikiem audio.

Dali’s Figueres & Girona  podróż do Muzeum Daliego  może być w pewien sposób problematyczna. Ta oferta jest dla tych, którzy chcą mieć zorganizowaną wycieczkę od początku do końca włączając transport.

Teatro-Museo Dalí

FC Barcelona Padały pytania, gdzie kupić bilety na mecze Barcy. Tutaj macie odpowiedź.

Camp Nou

Flamenco Tablao Cordobes

f4

Muzeum Picassa

Aerobus Barcelona – najszybszy transport z lotniska

– transport z lotniska El Prat – terminal 2 do najbardziej popularnych miejscowości na Costa Brava

Dla dzieciaków

Port Aventura AAAAAAAAAAA! tak chyba najlepiej można wyrazić jak czuje się człowiek, który jedzie do Port Aventura. Świetna zabawa dla dzieciaków, bo znajdują się tam atrakcje nawet dla najmłodszych.

portave

Tibidabo – jest to wycieczka nie tylko dla maluchów, ale z racji tego, że jest tam wesołe miasteczko dzieciaki będą wniebowzięte! Dorośli mogą w tym czasie podziwiać widoki i zwiedzić tamtejszy kościół.

Barcelona panorama

Akwarium  – Dla wszystkich pasjonatów podmorskiej fauny i flory będzie to nie lada gratka! Wchodzi się na ruchomy chodnik i można już rozpoczynać podziwianie rekinów, płaszczek i innych.

BarcelonaAquarium-T24-d

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.