Wycieczki rowerowe po Barcelonie to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w Barcelonie i poznanie miasta.

W ofercie posiadamy wycieczki “zwyczajne” jak i tematyczne:
– szlakiem Gaudiego
– szlakiem barów tapas
– wycieczki Segwayami
– wycieczki rowerami elektrycznymi

Wycieczka rowerowa po Barcelonie

wycieczka rowerowa barcelona

Trzygodzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Barcelonie to znakomity sposób na zobaczenie najważniejszych punktów Barcelony. Wycieczka dostępna jest z anglojęzycznym przewodnikiem i organizowana jest każdego dnia o godzinie 11:00. Zaletą jest brak minimalnej liczby uczestników. Kaski dostępne są bezpłatnie. Rowery i foteliki dla dzieci dostępne są po wcześniejszej rezerwacji.

Ze względu na duże zainteresowanie zalecamy wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zarezerwuj wycieczkę tutaj

Wycieczka rowerowa o tematyce architetury Gaudiego

wycieczka rowerowa gaudi barcelona

Wycieczka rowerowa trwa 3 godziny i pozwoli Wam zobaczyć najważniejsze zabytki Barcelony zaprojektowane przez samego mistrza architekta  – Gaudiego. Podczas wycieczki będziecie mogli zobaczyć bazylikę La Sagrada Familia, domy Gaudiego: Casa Batllo i La Pedrera oraz mniej znane, lecz równie interesujące przykłady architektury późnych lat XIX wieku. Podczas wycieczki przewodnik objaśni Ci najważniejsze cechy barcelońskich budynków, które wyróżniają je na tle architektury innych europejskich metropolii z tego samego okresu. Główna trasa wiedzie przez centrum miasta i okoliczną dzielnicę Eixample.

Wycieczka dostępna jest z anglojęzycznym przewodnikiem i organizowana jest każdego dnia o godzinie 11:00. Zaletą jest brak minimalnej liczby uczestników. Kaski dostępne są bezpłatnie. Rowery i foteliki dla dzieci dostępne są po wcześniejszej rezerwacji.

Ze względu na duże zainteresowanie zalecamy wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zarezerwuj wycieczkę tutaj

Wycieczka rowerowa – tapas

wycieczka rowerowa po barcelonie tapas

Wycieczka rowerowa o tematyce tapas z przewodnikiem to idealny sposób na zwiedzanie Barcelony i spróbowanie lokalnych dań serwowanych przez najbardziej popularne restauracje w Barcelonie. Czy jest coś lepszego? Zwiedzaj, rozkoszuj się przepysznymi drinkami i skosztuj niepowtarzalnych tapas!

Weźcie udział w jednej z naszych najciekawszych wycieczek z anglojęzycznym przewodnikiem, aby poznać najważniejsze atrakcje Barcelony, jej historię i kulturę, jednocześnie doświadczając najlepszych tapas w mieście.

Zarezerwuj wycieczkę tutaj

Wycieczka Segwayami po Barcelonie

wycieczka segway barcelona

Wycieczka Segwayem to doskonały sposób na poznanie Barcelony. Wycieczka rozpoczyna się przy Łuku Triumfalnym, następnie prowadzi przez Passeig Luis Companys do Parku Ciutadella i kolejno do Pomnika Kolumba. Stamtąd, wzdłuż wybrzeża, udamy się w kierunku Barcelonety i Portu Olimpijskiego, aby rozkoszować się śródziemnomorskim powietrzem i powrócić do miejsca, z którego rozpoczęliśmy wycieczkę.

Wycieczka dostępna jest każdego dnia między 9:00 a 21:00. Dostępne języki to angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, rosyjski. Czas trwania – do wyboru od 1-2 godzin.

Zarezerwuj wycieczkę tutaj

Długa wycieczka segwayami

Podczas trwającej 3 godziny wycieczki z przewodnikiem będziecie mogli poznać wszystkie uroki Barcelony. Wycieczka rozpoczyna sięna Las Ramblas i prowadzi do pomnika Kolumba, a następnie przez Port, wzdłuż wybrzeża do Portu Olimpijskiego. Z tego miejsca zobaczycie panoramę miasta tworzoną przez Diagonal Mar Center, Forum i wieżę Agbar, czyli sztandarowe punkty na mapie Barcelony, a także będziecie mielichwilę, aby porozkoszować się autentyczną katalońską fideuą nad samym morzem.

Z wybrzeża udamy się do głównej arterii miasta, Avenida Diagonal, aby przyjrzeć się codziennemu życiu w Barcelonie, jej mieszkańcom i słynnym barom oraz restauracjom z tapas. W drodze powrotnej zobaczymy przepiękne zielone tereny miasta, takie jak Parc de la Ciutadella z jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta, czyli Łukiem Triumfalnym, słynne Krewetki Mariscal i Bazylikę de la Merce, patronki Barcelony.

Wycieczka organizowana jest każdego dnia o 10:00, 13:00 i 16:00.

Zarezerwuj wycieczkę tutaj