Będąc w Barcelonie gorąco polecamy Wam wypożyczenie roweru! Naszym zdaniem, jest to znakomity sposób na zwiedzanie miasta – dużo lepszy niż podróżowanie metrem, ponieważ nie musicie schodzić do podziemi i cały czas możecie rozkoszować się urokami Barcelony.

Przemieszczanie się po mieście na rowerze jest również bardzo bezpieczne, ponieważ większa część miasta ma dobrze zorganizowane ścieżki rowerowe.

Centrum Barcelony cechuje się płaskim terenem i delikatnym klimatem śródziemnomorskim, dzięki czemu sprzyja rowerowym przejażdżkom. W tym energicznym mieście czeka na Ciebie ponad 250 km ścieżek dla rowerzystów! Przeprowadzą Cię one przez miasto, aż po ciekawe plaże i niesamowite okolice. Poznaj Barcelonę w najlepszy sposób… na rowerze!

Wypożyczalnie rowerów Barcelona

Wypożyczalnie rowerów Barcelona

Polecamy Wam skorzystać ze sprawdzonej przez nas wypożyczalni rowerów w Barcelonie, która oferuje przystępne ceny i dobrej jakości holenderskie rowery.

Rowery możecie wypożyczyć na 2, 4, 8, czy 24 godziny.

Ceny wypożyczenia to odpowiednio 6, 10, 13 ,16 euro.

Wypożyczalnia czynna jest 7 dni w tygodniu między 10:00-20:00 i znajduje się na Plaça de la Llana 3, w pobliżu stacji metra Jaume I.

Dokonaj rezerwacji tutaj.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Wypożyczalnie rowerów elektrycznych Barcelona

Jeżeli nie lubicie się zbytnio męczyć, a zależy Wam na zwiedzaniu Barcelony unikając zatłoczonego metra – rower elektryczny jest dla Was idelany!

Dzięki niemu możecie poznać Barcelonę, nie męcząc się! Podczas całego dnia zwiedzania na pewno zaoszczędzicie dużo energii: rowery elektryczne nie bez powodu nazywa się najlepszym środkiem transportu!

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych otwarta jest każdego dnia między 10:00 – 18:00.

Rowery możecie wypożyczyć na 2, 4, 8, czy 24 godziny.

Ceny wypożyczenia to odpowiednio 12, 20, 26, 32 euro.

Dokonaj rezerwacji tutaj.