Barcelona bilety wstępu online

Publikujemy naszym zdaniem najciekawsze propozycje rozwiązań, jakie czekają na turystów w Barcelonie. Przed wyjazdem można wyposażyć się w karty i bilety pozwalające na transport po mieście, wejścia do atrakcji turystycznych z ominięciem kolejek i inne.  Zobaczcie jakie oferuje Barcelona bilety online.

Transport

Aerobus Barcelona – najszybszy transport z lotniska

Barcelona – Costa Brava

Barcelona Costa Brava Airport Transfer

– transport z lotniska El Prat – terminal 2 do najbardziej popularnych miejscowości na Costa Brava

Barcelona Card coś dla tych, którzy planują zwiedzać muzea. Karta zapewnia również bezpłatny transport. Bilet zwraca się już po odwiedzeniu 3 miejsc (MNAC, Tapies, MACBA)

tarjeta-barcelona-card

Hola Barcelona Card  uprawnia do korzystanie przez 2-4 dni bez ograniczeń z transportu publicznego

Bus Turistic rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób starszych, będących w Barcelonie tylko na 1, 2 dni lub po prostu leniuszków i ceniących wygodę. Dzięki Bus Turistic można zobaczyć naprawdę dużo miejsc w krótkim czasie.  Moja rodzina była zachwycona, że widziała wszystkie istotne zabytki Barcelony w dość krótkim czasie jaki mieli. Moja mama z radością słuchała audioguide’a po rosyjsku (po polsku niestety nie są dostępne).

Transport Girona – Barcelona – czyli łatwy dojazd z Girony do Barcelony. Bardzo dużo osób pytało o tę formę transportu, gdyż nie zawsze można skorzystać z pociągu. Bilet w obie strony dostępny tutaj.

Zwiedzanie

Barcelona City Pass (z wejściem do Sagrada Familia)

Karta zniżkowa Barcelona City Pass jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą się cieszyć wszystkimi atrakcjami, jakie Barcelona ma do zaoferowania, między innymi:

  • Darmowe wejście do Sagrada Familia
  • Darmowy przejazd z lotniska Terminal 1 lub 2 i z powrotem
  • Darmowy bilet do Park Guell
  • Darmowy bilet na autobus wycieczkowy po mieście Hop On Hop Off Bus
  • 20% zniżki na bilety do Casa Mila, Casa Batllo, wycieczkę po stadionie Camp Nou, kartę transportową (2, 3, 4 lub 5-dniową), 20% zniżki na wszystkie popularne muzea (Muzeum Picasso, Joan Miro, MNAC, Poble Espanyol i wiele więcej), 20% zniżki na wszystkie atrakcje (Akwarium L´Aquarium, Barcelona Zoo, Teleferic Montjuïc, Palau de la Musica i wiele więcej), 20% na wycieczki rowerowe, 20% na wycieczki poza Barceloną (Figueres, Montserrat, Costa Brava, Portaventura i Girona!)

Articket kolejna propozycja dla zainteresowanych sztuką Barcelony.

Casa Batlo jedna z kamienic Gaudiego i jednocześnie jedna z głównych atrakcji turystycznych Barcelony.

Casa Mila / La Pedrera kolejna budowla Gaudiego, obok Casa Batlo jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych.

Casa Milà. La Pedrera

Sagrada Familia z audio przewodnikiem w języku polskim MUST SEE Barcelony. Na pewno warto kupić bilet przez internet, aby ominąć OGROMNĄ kolejkę.

Sagrada Familia z wejściem na wieże i kartą Barcelona City Pass! Jeżeli chcecie w pełni skorzystać z wizyty w Sagrada Familia – zdecydowanie polecamy zakup biletu z opcją wejścia na wieżę. Jest to także doskonałą okazja na podziwianie przepięknej panoramy Barcelony z jej centralnego miejsca!

Park Guell z audio przewodnikiem – w parku również można spędzić godziny w staniu w kolejce lub na czekaniu na swoją godzinę wejścia. Zalecamy kupić bilety online i przyjechać na wskazaną godzinę.

Park Guell bez przewodnika – samo wejście do Parc Guell omijające kolejkę (bez przewodnika)

Muzeum figur woskowych w Barcelonie Do wyboru macie 2 rodzaje wizyt w muzeum – standardową oraz z przewodnikiem audio.

Montserrat – wycieczka pociągiem z Barcelony To jest kolejne odkrycie mojej rodziny. Wycieczka zajęła nam cały dzień, ale warto było. Podobało się wszystkim od 5 lat po 50+. Ze mną mieli łatwo, bo kupiłam bilet i prowadziłam ich w wyznaczone miejsca. Dla osób, które nie czują się pewnie w posługiwaniu angielskim czy hiszpańskim, lepiej kupić bilet online. Ale wybrać się na pewno warto!

997013_800369130037311_9042517811478384477_n

Museum National de Catalunya Narodowe Muzeum Katalonii

Dali’s Figueres & Girona  podróż do Muzeum Daliego  może być w pewien sposób problematyczna. Ta oferta jest dla tych, którzy chcą mieć zorganizowaną wycieczkę od początku do końca włączając transport.

Teatro-Museo Dalí

FC Barcelona

Camp Nou Expierience Tego nie trzeba reklamować. Każdy fan piłki nożnej chce zobaczyć to miejsce.

FC Barcelona

FC Barcelona Padały pytania gdzie kupić bilety na mecze Barcy. Tutaj macie odpowiedź.

Camp Nou

Barcelona dla maluchów i nie tylko

Port Aventura AAAAAAAA! tak w skrócie można opisać wizytę w Port Aventura. Jest to frajda nie tylko dla dzieciaków! Odnośnie Port Aventura również pojawiało się wiele pytań: jak dotrzeć, gdzie kupić bilet itd. dlatego zawieramy to wszystko tutaj.

portave

Aquarium Barcelona coś dla dużych i małych.

 Kultura

Palacio del Flameco  będąc w Hiszpanii warto zobaczyć pokazy flamenco szczególnie, że odbywają się w tak pięknym miejscu jak Pałac Flamenco.

Barcelona bilety online

Flamenco Tablao Cordobes – Pokaz + drink – Pokaz Flamenco na żywo w Barcelonie w Tablao Cordobés (La Rambla). W cenie 1 napój (wino, piwo, cava, sangria lub napój bezalkoholowy). Czas trwania 1h 20 min

Flamenco Tablao Cordobes – Pokaz + obiad – Pokaz Flamenco na żywo w Barcelonie w Tablao Cordobés. W cenie kolacja inspirowana tradycyjną gastronomią regionów Hiszpanii napoje (wino, piwo, cava, sangria lub napój bezalkoholowy). Czas trwania flamenco 1h 20 min

Flamenco Tablao Carmen – Pokaz Flamenco na żywo w Barcelonie w Tablao Carmen. Do wyboru opcja z drinkiem, tapas lub kolacją. Czas trwania flamenco 1h

Muzeum Picassa – Wycieczka z przewodnikiem po Muzeum Picassa z pominięciem kolejki

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.