Barcelona Card przeznaczona jest dla tych, którzy planują bardzo intensywne zwiedzanie obiektów muzealnych Barcelony.
Po pierwsze dzięki Barcelona Card można korzystać z transportu publicznego za darmo. Wszystkie autobusy transportu publicznego, metro, pociągi (Ferrocarrils), podmiejskie pociągi, tramwaje oraz Renfe (w 1 strefie) są bezpłatne. Ważne jest to, że w karcie zawarty jest również transport pociągiem z lotniska i na lotnisko.
Po drugie karta zapewnia ominięcie kolejek i darmowy wstęp do najważniejszych atrakcji miasta mianowicie: the Museu Nacional d’Art de Catalunya, Fundació Joan Miró, Fundació A. Tàpies, muzea, które są częścią Museu d’Història de la Ciutat, Museu d’Art Contemporani de Barcelona, Centre de Cultura Contemporània de Barcelona, Museu del Modernisme Català, Museu Egipci de Barcelona. Karta uprawnia również do darmowego przepływy statkiem Las Golondrinas oraz wstępu do Torre de Collserola (wieży radiowo-telewizyjnej położonej na Tibidabo, z której roztaczają się niesamowite widoki).
Z kartą dostępne jest ponad 70 zniżek do innych obiektów muzealnych, sklepów, restauracji, atrakcji turystycznych oraz innych. Zobacz listę zniżek

Karta Barcelona Card Kids, dla dzieci w wieku 4-12 lat oferuje wiele zalet za mniej niż koszt wejścia do publicznego transportu.

Przewodnik w sześciu językach (angielski, kataloński, hiszpański, niemiecki i włoski) Niestety nie ma języka polskiego. Do karty otrzymuje się również mapę z zaznaczonymi atrakcjami i zniżkami oraz mapę metra.

Barcelona Card dostępna jest w wariantach 2, 3, 4 or 5 dniowych. Ceny rozpoczynają się od 34 euro.

Co zrobić, żeby kupić Barcelona Card?

Kliknij w KUP Barcelona Card.

Zjedź na dół strony.

Wybierz interesujący wariant karty.

Pod pozycją No. of items wybierz liczbę kart, jaką chcesz zamówić.

Następnie kliknij przycisk Purchase.

Następnie zobaczysz podsumowanie zakupów.

Zweryfikuj, czy zamówienie się zgadza i kliknij Payment.

Następnie wypełnij formularz swoimi danymi, zaznacz akceptację warunków i ponownie kliknij Payment.

Po dokonaniu płatności otrzymasz voucher,który musisz zachować gdyż, za jego pomocą którego będziesz mógł odebrać swoją kartę.

Gdzie odebrać kartę?

Pl. Catalunya: Plaça de Catalunya, 17-S. Otwarte: codziennie od 8.30am. do 8.30pm. Zamknięte 1 stycznia i 25 grudnia.
Cabina Colom (Pomnik Kolumba): Plaça Portal de la Pau, s/n.  Otwarte: codziennie od 8.30am. do 8.30pm. Zamknięte 1 stycznia i 25 grudnia.
Pl. Sant Jaume: Ciutat, 2. Otwarte poniedziałku do piątku od 8.30am do 8.30pm. Soboty od 9am do 7pm. Święta i dni wolne od pracy od 9am do 2pm. Zamknięte 1 stycznia i 25 grudnia.
Lotnisko Terminal T1 i T2: Otwarte: codziennie od 8.30am. do 8.30pm. Zamknięte 1 stycznia i 25 grudnia.

36 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.