Barcelona pełna jest atrakcji dla najmłodszych!

 

Wyjazd z dzieciaczkiem trzeba jednak dobrze zaplanować gdyż wiadomo, że maluch nie zniesie tyle ile dorosły człowiek.

Dla tych, którzy przyjeżdżają z dziećmi, ale jednak chcieliby zobaczyć i zwiedzić jak najwięcej w Barcelonie polecamy Bus Turistic! Wy siedzicie wygodnie, a bus odwozi Was po wszystkich najważniejszych miejscach! Wysiadacie i wsiadacie kiedy chcecie. Zawsze, gdy ktoś znajomy jedzie z dziećmi do Barcelony to polecam to rozwiązanie. Do Bus Turistic można wnosić wózki.

Dzieciaki na pewno będą chciały odwiedzić barcelońskie ZOO. Wejście do ZOO znajduje się w Parku Ciutadella – łatwo je znaleźć. Otwarte od 10.

Ceny:

Dorośli – 19,60 €

Dzieci od 3 do 12 lat – 11,80 €

powyżej 65 lat – 9,95 €

 

Port Aventura to chyba najlepszy prezent jaki można zrobić dziecku! Znajdziecie tam szybkie rollercoastery, zapierającego dech w piersiach (dosłownie) Condora oraz wiele innych! Nie ma limitu wieku w jakim człowiek się tam dobrze bawi! Znajdują się tam atrakcje najmłodszych – spokojne i dostępne tylko pod opieką rodzica.

portave

Tibidabo – jest to wycieczka nie tylko dla maluchów, ale z racji tego, że jest tam wesołe miasteczko dzieciaki będą wniebowzięte! Dorośli mogą w tym czasie podziwiać widoki i zwiedzić tamtejszy kościół.

Barcelona panorama

Tibidabo Klasztor

 

Akwarium  – Dla wszystkich pasjonatów podmorskiej fauny i flory będzie to nie lada gratka! Wchodzi się na ruchomy chodnik i można już rozpoczynać podziwianie rekinów, płaszczek i innych.

BarcelonaAquarium-T24-d

 

 

Jedna odpowiedź

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.