Atrakcje i zabytki Barcelony – karty zniżkowe

Wycieczka do Barcelony może wiązać się z dość sporymi kosztami. Bilety wstępu do zabytków i atrakcje Barcelony są dość drogie. Szczególnie jeżeli wszystkie bilety będziecie kupować w kasach biletowych na miejscu. Dodatkowo w sezonie, do najbardziej popularnych miejsc ustawiają się duże kolejki. Czasem też po prostu zakup biletu w kasie nie jest możliwy ze względu na ograniczenia.

Atrakcje Barcelony - kolejka Sagrada Familia
Kolejka do Sagrada Familia

Rekomendujemy Wam, abyście zaplanowali Waszą wycieczkę do Barcelony wcześniej – kupując bilety online. Wtedy omijacie kolejki do kas i wchodzicie wejściem pierwszeństwa pokazując bilet na smartfonie.

W poniższym wpisie zebraliśmy kilka kart zniżkowych, które pomogą Wam zaoszczędzić przy zakupie biletów do zabytków i atrakcji Barcelony, takich jak Kartnet Barceloński, czy Pakiet Rodzinny. Poniżej zestawiliśmy najbardziej popularne pakiety na atrakcje Barcelony.

Karty zniżkowe do zabytków i na atrakcje Barcelony

Pozostałe karty zniżkowe na atrakcje Barcelony

Poniżej prezentujemy Wam wybrane przez nas i rekomendowane karty zniżkowe, które uważamy za bardzo opłacalne podczas podróży do Barcelony. Szczególnie, gdy macie w planach podróżować sporo komunikacją miejską oraz chcecie zwiedzić znaczną część muzeów i atrakcji Barcelony.

Hola Barcelona Card

  • Karta na komunikację miejską w Barcelonie – bilet 48, 72, 96 i 120 godzinny
  • Nieograniczone przejazdy komunikacją publiczną przez wybrany okres
  • Środki komunikacju: metro, autobus (TMB), kolej miejska (FGC, strefa 1), kolejka linowa Montjuïc, tramwaj (TRAM), kolej regionalna (Rodalies de Catalunya, strefa 1)
  • Podróż między lotniskiem El Prat w Barcelonie a Barceloną

Barcelona Card

  • Nieograniczone bezpłatne przejazdy metrem i autobusami TMB, pociągami miejskimi i podmiejskimi FGC, tramwajami, pociągami lotniskowymi i pociągami podmiejskimi Renfe strefa 1
  • Wstęp bez kolejki do wybranych muzeów i zabytków
  • Mapa Barcelony i przewodnik w 6 językach

Museum Pass „Articket”

  • Articket przydatny jest wtedy, gdy chcecie odwiedzić najważniejsze muzea w Barcelonie
  • Z tą kartą zniżkową dostajecie wejście bez kolejki do Muzeum Picasso, Fundació Joan Miró, Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie, Museu Nacional d’Art de Catalunya oraz Fundació Antoni Tàpies

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.