Wycieczki po polsku

Możliwość oprowadzania po Sagradzie przez polską Panią Przewodnik spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem.
Z przyczyn od nas niezależnych wprowadzanie grup zostało jednak wstrzymane.

Podjeliśmy decyzję, że uruchomimy inne wycieczki, gdyż zauważyliśmy, że chcecie dowiedzieć się jak najwięcej o Barcelonie, a jednocześnie chcecie, aby odbyło się to w naszym ojczystym języku.

Dajemy Wam do wyboru 2 wycieczki:
– Barrio Gottic i Katedra
– Opowieść o Gaudim
Opis wycieczek poniżej.

Na te wycieczki musi uzbierać się kilka osób (dokładniej 4), dlatego potwierdzenie udziału będziemy wysyłać po skompletowaniu grupy.
Osoby zainteresowane zwiedzaniem prosimy o wysłanie wiadomości na adres: barcelona.poradnik@gmail.com z informacją:
Którą wycieczką jest się zainteresowanym
W jakim dniu można przyjść na zwiedzanie
Liczbą osób
Potwierdzenie organizacji wycieczki będziemy potwierdzać jak najszybciej będziemy mogli.

Wycieczka po Barrio Gotic odbywać się będzie w poniedziałki i środku, natomiast wycieczka „Opowieść o Gaudim” we wtorki i czwartki. Opłatę za wycieczkę uiszcza się na miejscu u Pani Przewodnik.

Barrio Gottic i Katedra
Cena: 15 EUR/os.
Boqueria (18)

barcelona (15)
Punkt spotkania: pomnik Kolumba

Plan wycieczki:
La Boqueria
Plaza Reial
Plaza Sant Jaume
Pałac Muzyki Katalońskiej
Katedra
Kościół Santa Maria del Pi

Czas zwiedzania: 2h
min. 4 os.

Opis:
W trakcie tej wycieczki nasza Pani Przewodnik zabierze Was w podróż po „starej” Barcelonie. Dowiecie się dlaczego ta część miasta tak bardzo różni się np. od Graci. Będziecie oprowadzeni po Katedrze, przejdziecie wąskimi uliczkami Barrio Gotic i wysłuchacie świetnych opowieści o rzeczach, które Was otaczają. Zobaczycie plac na którym stoją dwa budynki rządów – Katalonii i Hiszpanii. Znajdziecie się w miejscu, gdzie kolumb otrzymywał błogosławieństwo od króla, gdy wyruszał w podróż, kiedy to odkrył Amerykę oraz wiele innych.
Ta część Barcelony jest moją ulubioną. Jest trochę tajemnicza i poczuć się można jakby można było przenieść się w czasie. Pozwólcie się zabrać w podróż do przeszłości.

Opowieść o Gaudim
Cena: 15 EUR/os.
batloo
Sagrada Familia

Punkt spotkania: wejście do KFC, Av. de Gaudi 2, obok Sagrady Familii
Plan wycieczki:
Sagrada Familia
La Pedrera
Casa Batlló

Opis:
Ci, którzy mieli okazje zwiedzać Sagradę Familię z naszą Panią Przewodnik mogą potwierdzić, że bardzo duża część oprowadzania odbywa się właśnie na zewnątrz bazyliki. Dwie niezwykłe fasady oraz całe otoczenie bazyliki zachwyca, gdy jeszcze słyszy się cała historię o niej. Czy wiecie, że Gaudi pomyślał nawet o roślinach, które rosną przy Sagradzie. Sam Gaudi był niezwykłą postacią i gdyby nie on Barcelona nie mogłaby poszczycić się tym, co ma obecnie. Jego historia zadziwia i czasem bawi, ale nie ma wątpliwości, że trzeba ją poznać będąc w Barcelonie.
W drodze do pozostałych dwóch budowli możecie usłyszeć wiele o Gaudim, ale zachęcamy Was o pytanie o co tylko chcecie wiedzieć o Barcelonie. Nasza Pani Przewodnik dysponuje ogromną wiedzą. Odpowie Wam na pytania nawet te dotyczące codziennego życia w tym niezwykłym kraju: o kradzieżach, turystach, systemie komunikacji, plażach i innych.
Zabytków Casa Batlo i La Pedrera nie trzeba przedstawiać, trzeba je po prostu zobaczyć i dowiedzieć się o nich jak najwięcej będąc w Barcelonie.

W cenie oprowadzania nie ma wejścia do zabytków. Oprowadzanie odbywa się tylko z zewnątrz.

Czas zwiedzania: 2h
min. 4os

Zapraszamy i polecamy
Saludos

8 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.