Barcelona polski transport

Dojazd z lotniska w Barcelonie do Centrum Barcelony

Jeżeli szukacie sprawdzonego, szybkiego i pewnego transportu z lotniska w Barcelonie polecamy Wam polską firmę Transport Barcelona oferującą przewozy busami, do 8 osób, po Barcelonie i okolicznych miejscowościach.

Transport-Barcelona oferuje przejazdy ze wszystkich lotnisk w Barcelonie: El Prat, Girona, Reus. Firma świadczy usługi transportowe z i na lotnisko bezpośrednio pod wskazany adres. Posiada konkurencyjne ceny w stosunku do taxi.

Firma oferuje z góry ustalone trasy, np.:

  • lotnisko Barcelona El Prat – Barcelona Centrum – 8€/os. przy minimum 4 osobach lub 30€ za kurs
  • lotnisko Barcelona Girona – Barcelona Centrum – 17,50€/os. przy minimum 4 osobach lub 85€ za kurs

Firma oferuje także możliwość indywidualnego transportu i dostosowania trasy do klienta.

Dojazd z Bacelony na plaże Costa Brava i Costa Dorada

Usługi wynajmu busa polecamy szczególnie w przypadku dojazdu z Barcelony na plaże Costa Brava i Costa Dorada. Jest to wygodny sposób na dostanie się we wskazane miejsce z polskim kierowcą o dowolnej porze. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od trasy.

Dojazd z Barcelony do pobliskich zabytków

Firma oferująca polski transport w Barcelonie oferuje także usługę transportu do pobliskich atrakcji. Jeżeli więc szukacie wygodnego sposobu na dostanie się do klasztoru Montserrat, fabryki Cava lub po prostu potrzebujecie transportu który przewiezie Was po zabytkach Barcelony, np. wzgórzu Montjuïc, wiosce olimpijskiej, dowiezie do Camp Nou, czy zawiezie na plaże blisko Barcelony nie mogliście trafić lepiej. Ceny ustalane są indywidualnie, a koszt przykładowego kursu z Barcelony do klasztoru na Montserrat – jest w granicach 20€/os.  przy minimum 5 osobach lub 100€ za kurs

Zarezerwuj usługi polskiego transportu w Barcelonie

W celu skontaktowania się z firmą oferującą przejazdy busami max. do 24 osób prosimy wypełnić formularz rezerwacyjny tutaj: Formularz rezerwacyjny