Wycieczki dla grup po Barcelonie

Wycieczki grupowe

W przypadku, gdy jesteście większą grupą polecamy zakup zorganizowanych wycieczek z polskim przewodnikiem dla grup do 10 osób. Wycieczki możecie rezerwować i opłacić online, a potwierdzenie otrzymacie na adres mailowy.

W ofercie posiadamy 3 wycieczki w języku polskim:

Barcelona w pigułce

Barcelon w pigułce

W ramach wycieczki możecie zwiedzić najważniejsze punkty Barcelony, m.in. Sagrada Familia, Domy Gaudiego na Passeig de Gracia, market La Boqueria, Pl. Catalunya,  La Rambla itd. Zabierzemy Cię w podróż po tym co było, pokażemy co pozostawili po sobie dawni Barcelończycy, pokażemy co zbudowali i dlaczego właśnie to. Odkryjemy przed Tobą czasem zaskakujące fakty o znanych zabytkach.

Czas wycieczki – 4h

Zobacz opis wycieczki i dokonaj rezerwacji przez formularz kontaktowy na dole strony

 

Szlakiem Modernizmu

Szlakiem modernizmu

W ramach wycieczki możecie zobaczyć i poznać najważniejsze obiekty znanych katalońskich architektów w tym m.in Antonio Gaudi, Josep Puig i Cadafalch oraz Lluis Domenech i Montaner. Wizyta rozpocznie się w centrum miasta i zakończy przy słynnej bazylice Sagrada Familia. Przespacerujecie się ulicami miasta, wśród domostw dzielnicy która powstała na przełomie XIX i XX wieku i w kilkanaście lat zapełniła się perełkami modernizmu. Zobaczycie skrzyżowanie, od którego wszystko się zaczęło – tam powstały cztery pierwsze budynki nowej dzielnicy Eixample, zaprojektowanej przez Ildefonso Cerda.

Czas wycieczki – 2h

Zobacz opis wycieczki i dokonaj rezerwacji przez formularz kontaktowy na dole strony

 

Barcelona Express Tour

Wycieczka po Barcelonie

W ramach wycieczki możecie poznać historię miasta i przespacerować się po średniowiecznych uliczkach Barcelony. Zobaczycie m.in. Necrópolis, jeden z najstarszych kościołów w mieście, Pałac Muzyki katalońskiej, zajrzymy w ukryte zakamarki Starego Miasta i rozszyfrujemy tajemnicze znaki wyryte na niektórych budynkach.

Czas wycieczki – 2h

Zobacz opis wycieczki i dokonaj rezerwacji przez formularz kontaktowy na dole strony

Formularz kontaktowy

Jedna odpowiedź

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.